Fabryka Broni „Łucznik” od wielu lat dostarcza broń na potrzeby Międzynarodowych Zawodów Strzeleckich Służb Mundurowych Euroregionu „Karpaty”. Dodatkowo – to właśnie na „Łupkowskich Strzelbach” mieliśmy możliwość zapoznać się z nowinkami z radomskiej wytwórni – często, jako jedni z pierwszych.

Broń do tegorocznej edycji zawodów również dostarczy radomski „Łucznik”. W pierwszej konkurencji – strzelaniu z pistoletu centralnego zapłonu kal. 9x19 mm na dystansie 25 metrów – zawodnicy będą używać doskonale znanego nie tylko polskim służbom mundurowym pistoletu samopowtarzalnego P99.

Na potrzeby drugiej konkurencji strzeleckiej zawodów - strzelania z karabinka automatycznego kal. 5,56 mm, na dystansie 100 metrów, Fabryka Broni „Łucznik” Radom dostarczy swoje najnowsze dziecko: karabinek MSBS Grot.

 

Dodatkowo, nasz partner dostarczy część amunicji niezbędnej do przeprowadzenia zawodów. Wyczerpujące informacje na temat obu konstrukcji, jak również pozostałego asortymentu i samej wytwórni można znaleźć na stronie internetowej Fabryki Broni.

(zdjęcia: www.fabrykabroni.pl)

Dzięki Fabryce Broni „Łucznik” Radom Sp. z o.o. – wieloletniemu partnerowi „Łupkowskich Strzelb” – możemy przedstawić broń, która będzie używana podczas najbliższej edycji zawodów.

 

24 sierpnia 2018
Broń na Łupkowskich Strzelbach 2018

ŁUPKOWSKIE

STRZELBY