CENZIN Sp. z o.o. wchodzi w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej, jednej z czołowych grup zbrojeniowych w Europie centralnej i wschodniej. Jest najstarszą  polską firmą handlową działającą na międzynarodowym rynku obrotu bronią i sprzętem specjalnym oraz czołowym eksporterem wysokiej klasy sprzętu specjalnego oraz usług modernizacyjnych dla sił zbrojnych, policji, służb mundurowych i jednostek specjalnych wielu krajów świata. CENZIN wywodzi się z założonej w 1926 roku spółki SEPEWE, która przed II wojną światową sprzedawała sprzęt wojskowy polskich producentów do ponad 40 krajów świata, a także Centralnego Zarządu Inżynierii, który w latach 1950-1989 był usytuowany w strukturach Ministerstwa Handlu Zagranicznego, a następnie Ministerstwa Współpracy Gospodarczej z Zagranicą i prowadził działalność handlową związaną z międzynarodowym obrotem sprzętem uzbrojenia.

Podczas każdego pobytu na "Strzelbach" firma prezentuje swoją najciekawszą ofertę dla służb mundurowych. W tym roku z pewnością nie zawiedzie naszych oczekiwań.

Na tegoroczne Międzynarodowe Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych Euroregionu "Karpaty" zawita ze swoją ekspozycją i pokazami jeden z najstarszych partnerów zawodów - CENZIN Sp. z o.o.

 

10 września 2018
CENZIN z ekspozycją na "Łupkowskich Strzelbach"

ŁUPKOWSKIE

STRZELBY