"Łupkowskie Strzelby" - chociaż międzynarodowe, to jednak wciąż pozostają imprezą regionalną. Dlatego tak bardzo ważnym dla nas jest aby mieszkańcy regionu mieli, mieli jak najświeższe informacje o tym co dzieje się wokół Międzynarodowych Zawodów Strzeleckich Służb Mundurowych Euroregionu "Karpaty". Bez wydawnictw, rozgłośni, telewizji i portali regionalnych byłoby to praktycznie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim redakcjom i dziennikarzom z regionu, że są z nami. Zapraszamy we wrześniu na łupkowską strzelnicę. 

Informujemy, że na stronie głównej portalu pojawił się baner informacyjny, gdzie będzie można znaleźć linki do stron wszystkich naszych patronów medialnych.

Redakcje, które jeszcze z nami nie współpracują a są zainteresowane, aby ich logo znalazło się w gronie innych na pierwszej stronie portalu, prosimy o kontakt poprzez adres podany u dołu strony. Można też skontaktować się z rzecznikiem prasowym Zakładu Karnego w Łupkowie lub OISW w Rzeszowie. Dane kontaktowe można znaleźć na stronie www.sw.gov.pl .

Do grona patronów medialnych zawodów dołączają kolejne tytuły:  krośnieński portal ratowniczy - Krosno112.pl, Gazeta Codzienna NOWINY i portal Nowiny.24.pl oraz redakcja portalu i gazety KORSO Sanockie. 

24 lipca 2018
Kolejni patroni medialni

ŁUPKOWSKIE

STRZELBY