Z niekłamaną satysfakcją informujemy, że idee przyświecające organizatorom „Łupkowskich Strzelb” znalazły uznanie Ministra Sprawiedliwości Rzeczypospolitej Polskiej – Zbigniewa Ziobro, który udzielił zawodom honorowego patronatu. W liście adresowanym do Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Rzeszowie – płk. Marka Grabka, czytamy m.in.:

„(…) wydarzenie, które ma na celu integrację przedstawicieli służb mundurowych jest niewątpliwie ważną inicjatywą i w pełni zasługuje na poparcie. Przedsięwzięcie przyczynia się do propagowania strzelectwa sportowego w służbie, co w rezultacie prowadzi do podniesienia kwalifikacji zawodowych funkcjonariuszy. Udział w zawodach ekip zagranicznych sprzyja zacieśnianiu przyjacielskich relacji pomiędzy funkcjonariuszami oraz współpracy transgranicznej służb mundurowych Euroregionu Karpaty.”

W imieniu organizatorów dziękujemy za słowa uznania. Ze swej strony dołożymy wszelkich starań, aby ta i kolejne edycje Międzynarodowych Zawodów Strzeleckich Służb Mundurowych Euroregionu „Karpaty” nie zawiodły pokładanych w nich oczekiwań.

Z przyjemnością informujemy, że XII Międzynarodowe Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych Euroregionu „Karpaty” zostały objęte patronatem honorowym Ministra Sprawiedliwości Rzeczypospolitej Polskiej.

 

09 sierpnia 2018
Patronat Ministra Sprawiedliwości

ŁUPKOWSKIE

STRZELBY