W dotychczasowej, dwunastoletniej historii Międzynarodowych Zawodów Strzeleckich Służb Mundurowych Euroregionu "Karpaty" gościliśmy wiele drużyn reprezentujących różne służby mundurowe. Niektóre z nich pojawiały się tylko raz - większość pozostawała z nami na dobre. Staramy się, aby każdy typ formacji miał swoją reprezentację z każdego kraju - uczestnika. Z racji tego, że reprezentujemy Służbę Więzienną oczywistym jest, że w zawodach uczestniczą wszystkie zaprzyjaźnione służby penitencjarne. Jednak na drugim miejscu pod względem liczebności plasowały się dotychczas służby policyjne. Dzisiaj możemy śmiało stwierdzić, że ten stan rzeczy w tym roku przejdzie do historii.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w XII edycji "Łupkowskich Strzelb" - po raz pierwszy w historii zawodów - weźmie udział reprezentacja Policji Węgierskiej. Reprezentację męską i kobiecą deleguje do zawodów Komenda Wojewódzka Policji w Miszkolcu. Jako organizatorzy możemy zapewnić, że zrobimy co w naszej mocy, aby koledzy i koleżanki z Policji Węgierskiej czuli się jak najlepiej w górskim klimacie Bieszczad i wrócili do nas na kolejne edycje zawodów.
A wyniki w zawodach zależą już tylko od nich samych.

Z przyjemnością informujemy, że po raz pierwszy w "Łupkowskich Strzelbach" wezmą udział zawodnicy z Policji Węgierskiej.

 

27 sierpnia 2018
Węgierska Policja w Łupkowie

ŁUPKOWSKIE

STRZELBY