XII Łupkowskie Strzelby za nami. Dzięki zawodnikom, partnerom i wszystkim sympatykom z pewnością przejdą do historii. Na podsumowania i wyciąganie wniosków przyjdzie jeszcze czas a na razie dla tych, którzy nie mogli być z nami informacja o zwycięzcach:

W przeciwieństwie do lat ubiegłych, tegoroczne podium zdominowały drużyny z Polski. Pierwsza z „Łupkowskich Strzelb” – przyznawana dla najlepszej drużyny męskiej w klasyfikacji generalnej trafiła do gospodarzy – drużyny Zakładu Karnego w Łupkowie. Drugie miejsce zajęła drużyna podkarpackiej Ligi Obrony Kraju a trzecią lokatę objęła drużyna SPAP Rzeszów. Strzelba za pierwsze miejsce wśród drużyn żeńskich ozdobi gabinet komendanta Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu. Drugie miejsce na podium wywalczyły zawodniczki z Zakładu Karnego w Łupkowie a trzecie drużyna kobieca OISW w Rzeszowie. W klasyfikacji indywidualnej najlepszy okazał się Jerzy Pelc z 21 Brygady Strzelców Podhalańskich, przed Marcinem Langenfeldem z Zakładu Karnego w Łupkowie i Łukaszem Prusem z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej. Puchar za najlepszy wynik w klasyfikacji indywidualnej kobiet zdobyła Anna Sobolak z ZK Łupków. Drugie miejsce na podium zajęła Katarzyna Popowicz reprezentująca Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej a trzecie Małgorzata Gimpel z drużyny OISW Rzeszów. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom. Niespodziankę sprawiła drużyna 3 Podkarpackiej Brygady Terytorialnej, która w swoim debiucie na "Łupkowskich strzelbach" wywalczyła czwarte miejsce.  Brawo panowie! Pełną tabelę wyników znajdziecie w zakładce aktualna edycja / wyniki.

Gratulacje i podziękowania należą się wszystkim zawodnikom - bez względu na miejsce, które zajęli. Bez Was te zawody by nie istniały. Dziękujemy.

Teraz to, na co wszyscy czekacie - zajrzyjcie do naszej galerii. A poniżej kilka kadrów z przymrużeniem oka.

 

XII edycja Międzynarodowych Zawodów Strzeleckich Służb Mundurowych Euroregionu "Karpaty" za nami. 

23 września 2018
XII Łupkowskie Strzelby przeszły do historii

ŁUPKOWSKIE

STRZELBY