Dziś praktycznie do samego wieczora, trwały ostatnie przygotowania - przypinanie banerów naszych partnerów i patronów medialnych, przygotowywanie tarcz, ostatnie poprawki malarskie i konserwatorskie. Byli z nami również koledzy z firmy MiwiURMET, którzy pomagali nam przygotować kamery i monitory do podglądu tarcz. Miejmy nadzieję, że system zadziała i jutro wszyscy zawodnicy - a także osoby im kibicujące będą mogły skorzystać z dobrodziejstwa nowoczesnej technologii. Ale nie bójcie się, w zanadrzu wciąż trzymamy komplet lunet :)

Wieczorem w ośrodku Pałac w Olszanicy zameldowały się wszystkie drużyny zagraniczne. Odbyła się odprawa kierowników drużyn z sędziami zawodów. Zjawili się również przedstawiciele naszych partnerów - jutro naprawdę będzie co pooglądać i z kim pogadać o nowych technologiach dla "mundurówki". Jutro czeka nas bardzo intensywny dzień. W szranki stanie blisko setka zawodników. Spotykamy się o 8.30 na strzelnicy. My już nie możemy się doczekać!!!

 

Dziś do późnych popołudniowych godzin jeszcze trwały prace na strzelnicy Zakładu Karnego w Łupkowie. Jutro spotykamy się wszyscy na zawodach.

 

19 września 2018
Zaczynamy !!!!!

ŁUPKOWSKIE

STRZELBY